Plaże w Orihuela Costa

 
Wybrzeże Orihuela Costa znajduje sie na południe od Torrevieja. Znajduje się tutaj wiele plaż, które są oznaczone niebieską flagą, co potwierdza iż plaże i woda są w najlepszej czystości. Najbardziej popularne plaże to m.in.:
La Zenia, Cabo Roig, Playa Flamenca, Playa Campoamor.
 
Plaże są piaszczyste, a malownicze zatoki dodają uroku. W pobliżu tych plaż znajdują się bary, restauracje, kafejki, gdzie można spróbować typowo hiszpańskich przysmaków, czyli popularnych tapas oraz serwowanych świetnych napojów.
 

La Zenia

La Zenia należy do jednej z bardzo pięknych zakątków znajdujących się na Costa Blanca. Plaża tutaj jest piaszczysta, szeroka. Tutaj też znajduje się ścieżka spacerowa prowadząca aż do plaży na Cabo Roig.
  

Cabo Roig

Tutaj znajdują się dwie plaże: Cala Caleta oraz Cale Capitan. Obok plaży znajduje się trasa spacerowa, gdzie moża podziwiać piękne widoki. Spacerując klifem do przystani jachtowej w kierunku La Zenia Aleją na Caba Roig, można zaglądnąć do ciągnących się wzdłuż plaży licznych kawiarni, barów, klubów itp. Można także pospacerować wzdłuż plaży i odwiedzić niewielki port jachtowy.
 
 

Dehesa de Campoamor

To również jedna z ciekawych plaż tego rejonu. Plaża jest piaszczysta i dość długa. Spacerując wzdłuż plaży można także odpocząć w miejscowych kawiarniach, a także odwiedzić klub jachtowy.

Zadzwoń do nas


 Tel. +34 646 518 921   || tel. komórkowy + WhatApp

Napisz do nas

 email: anna.nollewska@gmail.com


Projekt i wykonanie: syntetico.pl