Plaże w Torrevieja

 
 
W miejscowości Torrevieja znajduje się kilka plaż. Wszystkie plaże są niepłatne.
 
To właśnie w Torrevieja plaże posiadają certyfikaty Unii Europejskiej ISO 9001 i ISO 14001 ze względu na wyjątkową czystość wód oraz plaż. Wszystkie plaże są piaszczyste, strzeżone przez ratowników. W pobliżu znajdują się boiska do piłki siatkowej, place zabaw dla dzieci, ponadto wzdłuż plaży znajdują się bary, kawiarnie, kafejki i restauracje.
 
Do najbardziej znanych plaż w Torrevieja należy m.in.PLAYA del Cura

znajduje się w samym centrum Torrevieja, jest  to jedna z popularnych plaż. Znajdują się tutaj prysznice, wypożyczalnia hamaków oraz placówka Czerwonego Krzyża.


 
 

PLAYA de LOS LOCOS

 
ta plaża ma także drugą nazwę, a mianowicie El Salaret. Ta plaża jest także przeznaczona dla osób niepełnosprawnych. W pobliżu znajduje się parking, Czerwony Krzyż, ratownicy, a także liczne bary i restauracje, które serwują typowo hiszpańskie potrawy oraz przeróżną gamę napojów. Obok znajduje się promenada spacerowa.

 

PLAYA de LOS NAUFRGOS

jest jedną z najpiękniejszych plaż w tej miejscowości. Plaża jest piaszczysta, na terenie plaży znajdują się także na stałe zamontowane apartaty fitnes. Można także wypożyczyć sprzęt wodny. W pobliżu znajduje się tutaj Międzynarodowa Przystań Torrevieja.
W Torrevieja znajduje się port największej floty jachtów na Morzu Śródziemnym.  Aktualnie znajduje się tutaj 1500 miejsc dla łodzi.
 
 
 

Zadzwoń do nas


 Tel. +34 646 518 921   || tel. komórkowy + WhatApp

Napisz do nas

 email: anna.nollewska@gmail.com


Projekt i wykonanie: syntetico.pl